© Botanischer Garten der Universität Osnabrück

In 6 dagen

Zum Feierabend in die Tropen

In een oogopslag

Het regenwoudhuis is open van 8 tot 10 uur 's avonds.

Aan de vooravond van de "Open Dag" van de Universiteit van Osnabrück ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan opent de Botanische Tuin, die haar 40-jarig bestaan viert, de deuren van het Regenwoudhuis en de Groene School nodigt je van harte uit.

Warm, vochtig, een beetje muffe geur - de schaduwen die de tropische planten werpen in de schemering en het geluid van de tropische fluitende kikkers geven je het gevoel van het regenwoud.

Ontmoet vrienden voor een gezellig samenzijn in de grote kas. Op deze avond staan we klaar om je vragen over het tropisch regenwoud te beantwoorden.

Cocktails en andere drankjes zijn verkrijgbaar in de Helikoniensaal.

Contactpersonen op deze avond: Claudia Grabowski-Hüsing en Thomas Ahr

Deelname is gratis. We ontvangen graag een donatie.

Heeft u vragen? Telefoon +49 541 969 2739

Datums in één oogopslag

Op de kaart

Zum Feierabend in die Tropen
Albrechtstraße 29
49076 Osnabrück
Deutschland

Tel.: +49 541 / 9692739

Algemene informatie

Wat wil je nu doen?

Het lijkt erop dat u Microsoft Internet Explorer gebruikt als uw webbrowser om toegang te krijgen tot onze site.

Om praktische en veiligheidsredenen raden we u aan een actuele webbrowser te gebruiken, zoals Firefox, Chrome, Safari, Opera of Edge. Internet Explorer geeft niet altijd de volledige inhoud van onze website weer en biedt niet alle benodigde functies.