Bad Iburg Kasteelconcerten 2026
Stephanie Winker fluit, Christian Wetzel hobo, Ulf-Guido Schäfer klarinet, Sibylle Mahni Hoorn, Volker Tessmann Basoen
Het Ma'alot Kwintet is sinds de oprichting in 1986 een van 's werelds toonaangevende kamermuziekensembles. Vier eerste prijzen op grote internationale concoursen hebben de weg vrijgemaakt voor het blaaskwintet om op te treden op belangrijke muziekfestivals, producties bij Duitse radiostations en een veelgeprezen concertprogramma in binnen- en buitenland. Een opmerkelijk succes was de 1e prijs op het ARD Muziekconcours in München in 1989. Concertreizen brachten het ensemble over de hele wereld.
Het repertoire van het ensemble omvat de gehele blaaskwintetliteratuur, van klassiek tot avant-garde.
De jarenlange vruchtbare samenwerking met het cd-label "Dabringhaus & Grimm" heeft geresulteerd in een reeks bekroonde cd-producties, waaronder de felbegeerde Klassik-Echo's in 2006 en 2010 voor opnames van werken van Dvorak en Rossini.
Alle leden van het ensemble geven succesvol les als docent aan Duitse muziekacademies in Frankfurt, Keulen en Berlijn of spelen als solist in grote Duitse orkesten.
Wolfgang Amadeus Mozart uit de opera "Così fan tutte"
Ulf-Guido Schäfer Quint essences
Antonín Dvorák Amerikaans Kwartet in F groot op. 96
en andere
Prijsgroep B
Toelating: Categorie 1: 65,- € / Categorie 2: 55,- € / Categorie 3: 45,- €
Verlaagd voor scholieren en studenten tot 30 jaar: 1: 45,- € / Categorie 2: 35,- € / Categorie 3: 25,- €
Toelatingstickets bij de Tourist Info Bad Iburg en in voorverkoopkantoren van NOZ Medien. Reserveren van abonnementen en losse kaarten via tickets@schlosskonzert.de en concertbureau Tel. 0541/ 4071 2873