© Vincent Croce

In 125 dagen

Geführte Wanderung: Freedenblüte

In een oogopslag

Tour naar de Bennostein met Hubert Waldhaus

Wandeltocht naar de Bennostein via de Limberg, de Hochholz, de Dörenberg, de Zick-Zack-Weg en de Kalvarienberg. Op deze wandeldag bespreken we samen de tocht voor november.
Trefpunt: Gasthof zum Freden, lengte: 12,9 km, georganiseerd door Verein für Orts- und Heimatkunde Bad Iburg e.V.

Gelieve twee dagen voor de wandeling in te schrijven (h.waldhaus@t-online.de of 0171/9567610 en josef.wiermer@web.de of 0162/1097699).


Datums in één oogopslag

Op de kaart

Landidyll Hotel Gasthof zum Freden
Zum Freden 41
49186 Bad Iburg
Deutschland

Tel.: +49 54 03 / 40 50
E-mail:

Algemene informatie

Wat wil je nu doen?

Het lijkt erop dat u Microsoft Internet Explorer gebruikt als uw webbrowser om toegang te krijgen tot onze site.

Om praktische en veiligheidsredenen raden we u aan een actuele webbrowser te gebruiken, zoals Firefox, Chrome, Safari, Opera of Edge. Internet Explorer geeft niet altijd de volledige inhoud van onze website weer en biedt niet alle benodigde functies.